T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
YÖNETİMİ GÖZDEN GEÇİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ

 
Elmadağ Belediyesi Belediye Meclis Salonunda “2012 Yönetimi Gözden Geçirme Toplantısı” düzenlendi.Toplantıya Belediye Başkanı Gazi Şahin, Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri,Birim Müdürleri,MYS ve KSB sorumluları tam kadro katıldı.
Birim Müdürleri 2012 yılında yapılan tüm faaliyetlerini ve 2013 hedeflerini, ISO 9001 ve ISO 10002 standartlarına uygun olarak hazırladıkları sunumlarıyla anlattılar. Sunumların ardından yapılan değerlendirmelerde konuşan Başkan Şahin ”Müşteri Odaklı hizmet anlayışı ile Toplam Kalite Yönetimi çalışmalarımız çerçevesinde her 6 ayda bir koyduğumuz hedeflerdeki başarı yüzdesini değerlendiriyoruz , eksiklik tespit edilen alanlarımızda çözüm önerileriyle birlikte düzeltici önlem kararları alıyoruz”.dedi.
Başkan Şahin konuşmasına; ”Kaliteli bir yaşamın biçimi ve sınırı yok, Üstün ve kaliteli bir yaşam anlayışımızla, personelimize bilgisel anlamda yatırım yaparak, sürekli kendimizi yeniliyor, geliştiriyoruz. Çağdaş Belediyeciliğin hizmet anlayışı içinde, kurum içi eğitime yoğunluk veriyoruz. Kalite faaliyetlerini gerçekleştirecek bilgi ve beceriyi edinebilmeleri için personelimizi, seminerler ve eğitim programlarıyla bilgilendiriyoruz. Kurumsallaşmaya yönelik gerçekleştirdiğimiz bütün çalışmalarımızın ana hedefinde vatandaşa kaliteli hizmet sunmak yatıyor” diye konuştu.
Başkan Gazi Şahin; Birim Müdürlerinin hazırlamış oldukları sunumlarına, hizmetlerine ve verdikleri emeklere teşekkür etti. Yapılan ve yapılacak olan çalışmaların Ülkemize ve Elmadağ halkına güzellikler getirmesini diledi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr