T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ, Basının İlgi Kaynağı

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i Basın Mensupları Ziyaret Etti. Başkan Gazi Şahin’in Projeleri ve Faaliyetleri Hakkında Bilgi Alan Basın Mensupları Değişimin Dışa Vurumunu Bizzat Görme Fırsatı Buldular.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’in Elmadağ’ın çehresini değiştirecek olan  proje ve faaliyetleri basın mensuplarının ilgisini çekti. Makamında Ses TV, Avrupa  TV ve Gündem Flash Gazetesi’nin yönetici ve çalışanlarıyla görüşen Başkan Gazi Şahin, bugüne kadar yapılan çalışmaları ve ileriye yönelik projelerini konuklarıyla paylaştı.

Ziyaret esnasında konuklarıyla sohbet eden Başkan Şahin medyanın önemine vurgu yaparak şöyle konuştu. “ Basın hür sistemlerin hür sesidir. Basın özgürlüğü milletin özgürlüğünün en önemli ispatıdır. Basınımıza gereken ilgiyi ve önemi göstermek yöneticilerin en önemli vasıflarından biri olmalıdır. Özgür basın, milletimizin temsilcisi olarak yapılan her işi araştırma ve sorgulama gücünü bünyesinde barındırmalıdır.” Diye görüş bildirdi.

Ziyaret sonrasında bazı basın mensupları Başkan Gazi Şahin’in kendilerine anlattığı proje alanlarını ve yapılan faaliyetleri yerinde inceleme fırsatını bularak çalışmalar ve projeler hakkında konusunda uzman ekipten bilgi aldılar.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr