T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
ELMADAĞ’DA ESNAF ZİYARETLERİ MEMNUNİYET GETİRDİ

 
AK Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler ve Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin İlçe esnaflarını ziyaret ederek sohbet ettiler.  Esnaf ziyaretlerine Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Abdülrezzak Soner, Ak Parti İlçe Başkanı Eyyüp Tekiner, Ak Parti İl Genel Meclis üyeleri ve Belediye Meclis üyeleri de eşlik ettiler.
Elmadağ Ak Parti İlçe Başkanlığını ziyaret eden heyete burada İlçe Teşkilatının çalışmalarında hakkında bilgiler verildi. İlçe teşkilatına çalışmalarında başarılar dileyen Milletvekili Prof.Dr.Emrullah İşler, Başkan Gazi Şahin’e de hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.
Ülkenin nabzı halkın arasında atıyor
İlçe esnaflarını ziyaret eden heyet, esnafların dertlerini dinleyerek çözüm yollarında fikir birliğine vardılar. Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Prof. Dr. Emrullah İşler ; “Düzenli bir şekilde İlçe ziyaretlerimize devam ediyoruz, doğan her fırsatı hemşerilerimizle buluşarak değerlendiriyoruz. Ülkenin nabzı halkın arasında atıyor, milletimize verdiğimiz sözleri birer birer tutuyor ve halkımızın huzuruna gelerek onların hissiyatına tercüman oluyoruz” dedi.
Esnaflar kendilerine yapılan ziyaretin seçim atmosferinde olmadığı için sohbet havasında geçmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Başkan Gazi Şahin Esnaf sorunlarını yerinde dinliyor.
Başkan Gazi şahin esnaf ziyaretlerinin ardından Sivil toplum kuruluşları, kamu kurum ve kuruluşlarını ile de görüşülerek birlik ve beraberlik içinde ziyaretlerin periyodik olarak devam edeceğini bildirdi.
 

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr