T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Emekler Anında Halk İçin Hizmete Dönüşüyor

 
Elmadağ Belediyesi Garaj Amirliğinde bulunan atölye çalışanları ustalıklarını yaptıkları çalışmalarla gösteriyorlar. Bir taraftan tamir hizmeti veren atölyeler, diğer taraftan da üretime katkı sunarak Belediyeye tasarruf ettiriyorlar.

Başkan Gazi Şahin; İlçe genelindeki parklarda yer alan oturma banklarının, masaların, pergolelerin, kamelyaların vb malzemelerin bu atölyelerde yapıldığını, burada üretilen ürünlerin anında İlçe halkının hizmetine sunulduğu belirtti. Başkan Gazi Şahin; “Marangoz ve demir atölyelilerimiz, Belediye hizmetlerimizde çok önemli bir yer tutmaktadır. Gerek kurumumuz ihtiyaçlarının gerekse halkımızın ihtiyaçlarının karşılanması için atölyelerde çalışan personellerimiz kendi alanlarında deneyimli ustalardan oluşmaktadır.”dedi.

Hizmet standardı çıtası daha da artacak.

Başkan Şahin; “Tam anlamı ile dışarıya bağımlı kalmadan, kendi kendine yeten bir Belediyecilik anlayışı adı altında üretim yapıyor, eksiklerimizi gideriyoruz. Şu an Belediyemizin garaj şefliğinde oto tamir, marangoz,  kaynak,demir doğrama ustaları mevcut olup, ilerleyen zaman içerisinde bu atölyelerimize yenilerini de ekleyerek, hizmet standardı çıtamızı daha yükseğe çekeceğiz” dedi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr