T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
FİDANLAR MİNİK ELLERDEN TOPRAKLA BULUŞTU

 
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Elmadağ Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencileri,velileri,okul aile birliği üyeleri ve Belediye çalışanları ile birlikte 1.000 fidan toprak ile buluştu.
Cumhuriyet İlkokulu Müdürü “ Bu güzel çalışmamıza destek olan Elmadağ Belediye Başkanımız Sayın Gazi Şahin’e ve tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz” dedi.
“Fidanlar da sizler gibi büyüyerek insanlığa çok faydalı olacaklar”

Tatlıca mevkiin de düzenlenen Ağaçlandırma programına katılan ve öğrencileri fidan dikimi hakkında bilgilendiren Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “Belediye olarak öğrencilerin katılımı ile ağaç dikim kampanyaları yapıyor veya yapılan programlara katılım sağlıyoruz. Bunu yaparken amacımız öğrencilerimizi ağaçlandırma çalışmalarına dahil etmek ve onlara ağaç ve doğa sevgisini aşılamak. Geleceğimizin teminatı siz minik öğrencilerimiz ile beraber güzel ve anlamlı bir programda beraber olmak keyif veriyor” dedi.

Başkan Şahin; “ Bu fidanlar da sizler gibi büyüyerek insanlığa çok faydalı olacaklar. Şimdinin küçükleri olan siz kıymetli öğrencilerimiz de büyüyerek insanlığa hizmet eden bireyler olacaksınız” dedi. Şahin;’’Güzel ve temiz bir İlçede yaşamak hepimizin hakkıdır. Bu nedenle de belediye olarak İlçemizin değişik yerlerinde parklar, yeşil alanlar ve yürüyüş yolları yaparak vatandaşlarımızın ihtiyacını en üst düzeyde gidermeye gayret ediyoruz.”dedi.
 
 

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr