T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Milletvekili Aydın’dan Başkan Şahin’e Ziyaret.

 

Gümüşhane Milletvekili Aydın’dan Başkan  Şahin’e Ziyaret.

Ak Parti Gümüşhane Milletvekili Doç.Dr.Kemalettin Aydın, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i makamında ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Ak Parti Gümüşhane Milletvekili Doç.Dr.Kemalettin Aydın, Ak Parti Elmadağ İlçe Başkanı Eyyüp Tekiner, Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Bayram Çalık, Elmadağ Gümüşhaneliler Derneği Başkanı ve Üyeleri, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i makamında ziyaret ettiler.

Milletvekili Kemalettin Aydın, Elmadağ’daki Çalışmaları Takdir Etti.

Başkan Gazi Şahin’i makamında ziyaret eden Gümüşhane Milletvekili Kemallettin Aydın, Elmadağ’da yapılan çalışmaları takip ettiğini ve çok takdir ettiğini belirterek; “Elmadağ’da bulunan çok sayıda Gümüşhaneli hemşehirlilerim bulunmakta. Hem onları, hem de Sayın Başkan Gazi Şahin’i ziyaret ederek çalışmalarından dolayı tebrik etmek için bu ziyaretimizi gerçekleştirmiş bulunmaktayım” dedi.

Başkan Şahin; “ Çalışmalarımızın Takdir Görmesi, Doğru İş Yaptığımızın Göstergesidir”

Bu tür ziyaretlerin Elmadağ’a katkı sağladığını belirterek ziyaretinden dolayı Milletvekili Aydın’a teşekkür eden Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “ İlçemiz için yapılan çalışmaların takdir görmesi ne kadar doğru bir iş yaptığımızın göstergesi olduğuna inanıyoruz. Hükümetimizin destekleri ile gerçekleştirdiğimiz hizmetler İlçemizin kaderini değiştirmekte ve hızla gelişmektedir” dedi.

Elmadağlı Şehit Ailelerine Ziyaret.

Milletvekili Aydın, makamdaki ziyaretten sonra İlçe Ak Parti Teşkilatını ve esnafları ziyaret etti. Esnaflar ile bir süre sohbet eden Vekil Aydın buradan da Elmadağ Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret ederek, Şehit Aileleri ile görüştü.
  

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr