T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağlı Milli Badmintoncular Şampiyona İçin Hazır

 
Elmadağlı Milli Badmintoncular Balkan Şampiyonası İçin Hazır.
İstanbul’da 4- 7 Nisan 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan 17 Yaş altı Balkan Badminton Şampiyonasına katılacak olan Milli Badminton takımı oyuncularından olan, Elmadağ İhtisas ve Gençlik Spor kulübü oyuncuları, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i makamında ziyaret ederek, başarı sözü verdiler.
“Başardık Yine Başarırız”
Balkan Şampiyonasın da mücadele edecek olan 17 Yaş Altı Badminton Milli takımına 4 Milli sporcu vermenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Elmadağ İhtisas ve Gençlik Spor Kulübü Badminton takım antrenörü Üstün Köksal; “ Aldığımız büyük başarıların sonucu, İlçemizden birçok sporcumuz Milli takımlara seçilerek bizleri ve ilçemizi onura ediyorlar. Yaptığımız özverili çalışmalar ile güzel sonuçlar alıyor, bu sonuçlar ile Ülkemizi en güzel şekilde temsil etmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. 2012 Balkan Şampiyonasına yine kendi takımlarından aynı sporcuların katıldığını ve Şampiyonadan Şampiyonluk ile döndüklerini belirten antrenör Köksal; “ 10 kişilik milli takım kadrosuna 4 oyuncu verdik. Bu oyuncularımız takımın ana kadrosunu oluştururken, yine 2012 Balkan Şampiyonasında da aynı sporcularımızın oluşturduğu kadro Şampiyonluk ile dönmüşlerdi. Başardık yine başarırız, sporcularımıza güveniyoruz” dedi. Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e de desteklerinden dolayı teşekkür eden Köksal; “ Bizler bu güzel sonuçları sizler tarafından verilen, destek, inanç ve güven sayesinde alıyoruz. Bizlere her zaman her konuda destek veren siz Sayın Belediye Başkanımıza teşekkür ediyor, başarı sözü veriyoruz” dedi.
Başkan Gazi Şahin; “Sizlere güveniyor, inanıyor ve Başarılar diliyorum”
Makamında ağırladığı Milli Sporculara kendi elleriyle çikolata ikram eden Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; İlçemiz ve bayrağımızı başarılı bir şekilde temsil ettiğiniz için tüm Ülke halkı sizler ile gurur duyuyor” dedi. Bundan önce gösterdiğiniz mükemmel performansların bu şampiyonada da devam edeceğine eminim, diyerek sporculara olan güvenini belirten Başkan Şahin; “ Sizlere güveniyor, inanıyor ve başarılar diliyorum” dedi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr