T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ Belediyesi İşçilerinin Toplu İş Sözleşmesi Sevinci

 
Hizmet İş Sendikası ile Elmadağ Belediyesi arasındaki toplu iş sözleşme görüşmeleri sonuçlanarak, sözleşme koşulları törende atılan imzalar ile resmileşti.
Toplu iş sözleşmesi imza törenine Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Belediye Başkan Yardımcısı Sami Özer, Ankara Hizmet İş 5 No'lu Şube Başkanı Ömer Yılmaz, Belediye Sendika Temsilcisi ve çok sayıda Belediye işçisi katıldı.
Toplu iş sözleşmesi imza töreninde konuşan Ankara 5 No'lu Şube Başkanı Ömer Yılmaz, Elmadağ Belediyesi ile başarılı bir sözleşme imzaladıklarını ifade ederek, Hizmet-İş Sendikası olarak, üyelerimizin ücretleri kadar iş güvencelerini de garantileyen toplu iş sözleşmelerini önemsediklerini belirtti.
İşçimizin  iyi şartlar altında çalışmaları için gayret ediyoruz.
İmzalan sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı olması temennisinde bulunan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “Belediyelerde çalışmak aynı zamanda bir çok zorluğu omuzlamak anlamına gelir. İşte toplu iş sözleşmelerini imzalarken bizler bu duygularla masaya oturuyoruz.

İşçimizin, personellerimizin iyi şartlar altında çalışmaları için imkânlar dâhilinde elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz” dedi.  İlçemize yapılan hizmetlerde sizlerinde payı, emeği var diyen Başkan Şahin; “ İmzalanan yeni sözleşme ile maaşlarınızda memnun edici artışlar olacak. Alın teriniz ile özverili çalışmalarınıza olan inancımız sonsuz, kazancınıza Allah bereket versin” dedi.
İşçi’ den Başkan’a alkışlı teşekkür.
Toplu Sözleşme Töreni Belediye Başkanı Gazi Şahin ve Ankara Hizmet İş 5 No'lu Şube Başkanı Ömer Yılmaz tarafından yeni sözleşmenin imzalanması ile sona ererken, Belediye İşçileri Başkan Şahin’e destek ve takdirlerinde adaleti davrandığı için teşekkür ettiler.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr