T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Veda Yemeğinde Üzüntü ve Sevinç Bir Arada

 

Karaman İl Gençlik ve Spor Müdürlüğüne terfi eden Elmadağ İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Mustafa Elduran ve Elmadağ Belediyesi Hukuk İşleri Avukatlığından Hâkimliğe terfi eden Azime Kahraman için, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin tarafından veda yemeği düzenlendi.

İlçe protokolü yemeğe tam kadro katıldı.

Belediye Başkanı Gazi Şahin; Av.Azime Kahramana hitaben “Belediyemizdeki görev süreniz boyunca titizlikte yapmış olduğunuz adaletli, başarılı ve özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür eder, yeni görevinizin hayırlı olmasını dilerim.”dedi. İlçe Spor Müdürü Mustafa Elduran‘a; İlçemizde spora ve sporcuya verdiğiniz değer ile halkımızın sosyal alanda aktif ve başarılı olması için yapmış olduğunuz özverili çalışmalarınızdan ve gayretlerinizden dolayı teşekkür eder, yeni görevinizin hayırlı olmasını dilerim.”dedi.
Günün anısına plaket takdim edildi.

Kapımızın kendilerine her zaman açık olduğunu, yeni görev yerinde de aynen burada olduğu gibi üstün hizmet anlayışıyla çalışmaya  devam edeceklerine inancımın tam olduğunu belirtmek isterim diyen Başkan Şahin, konuşmasının sonunda hizmetlerinden dolayı Azime Kahraman ve Mustafa Elduran’a günün anısına teşekkür plaketi verdi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr