T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Ankara İl Seçmelerinde Elmadağlı Sporcuların Farkı

 
Ankara Yaşar Doğu Spor Salonunda yapılan, 11-13 Yaş Minikler Türkiye Şampiyonası “Ankara İl Seçmelerine” katılan Elmadağ Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Güreş Takımı seçmelerden Şampiyonluk ve üçüncülük alarak güzel bir sonuca imza attılar.
205 Sporcu Şampiyonluk İçin Mücadele Etti.
Elmadağ Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Güreş Takımı, 15 takımın 205 sporcu ile mücadele ettiği 11-13 Yaş Minikler Ankara İl Seçmelerinde takım halinde birinci olurlarken, Serbest Stilde ise takım halinde üçüncü olarak 2 Altın, 4 Gümüş, 6 Bronz toplamda 12 madalya kazanarak, gruplarda Ankara’yı temsil etme hakkı elde ettiler.
Birlik ve Beraberlik Ortamını Sağlayan Başkan Şahin’e Teşekkür.
12 adet Madalya kazanmanın ve gruplarda Ankara’yı temsil edecek olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşadıklarını belirten Takım Antrenörü Ahmet Lav; “ Hedefimizi artık daha yükseğe koyduk, amacımız 2020 Olimpiyatlarında Ülkemizi temsil edecek Şampiyonları yetiştirmek” dedi. Çok kısa zaman içerisinde çok önemli ve güzel başarılara imza attıklarını da belirten Ahmet Lav; “Birliğin, beraberliğin ve desteğin olduğu yerde başarıda kaçınılmazdır. Güreş takımımızın kurulmasında ve bu birlik ve beraberlik ortamının sağlanmasında çok büyük rol oynayan Elmadağ Belediye Başkanımız Sayın Gazi Şahin’e desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
 “Adlarından Oldukça Fazla Söz Ettiren Sporcularımızı ve Teknik Heyeti Tebrik Ediyorum”
Sporcuları tebrik ederek, başarılarının devamını temenni eden Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “Henüz yolun başında olmalarına rağmen katıldıkları her turnuva adlarından oldukça söz ettiren sporcularımızı ve teknik heyetini başarılarından dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr