T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
BAŞKAN ŞAHİN HALK GÜNÜNE ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR.

 
Başkan Gazi Şahin,  Çarşamba günleri saat: 09.00 da Halk günü görüşmelerine başlayarak, vatandaşların görüşlerini dinleyip, talep ve problemlerini daha iyi değerlendirmek maksadıyla Başkan Yardımcıları ve ilgili birim müdürleriyle halkı makamında ağırlıyor.
Halkımız mutluysa ,huzurluysa ,biz ancak o zaman mutlu oluruz.”
Başkan Gazi Şahin, halkı en iyi şekilde ağırlamak, halkın istek ve sorunlarını değerlendirmeye almak öncelikli görevim diyerek şöyle konuştu: “Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için, insan merkezli çalışıp, kaliteli hizmet vermeliyiz. Kaliteli hizmet vermek için sorunları doğru analiz edip,  sorunların çözümü aşamasında kararlı adımlar atabilmeliyiz. Bu aşamalarda halkımızın desteği bize ışık tutuyor. Bizim en önemli makamımız halkımızın gönlüdür.” dedi.
Başkan Şahin’in çabası vatandaşları memnun etti.
Halkla tek tek görüşen, halkın istek ve sorunlarını telefon ile ilgili kurum ya da kuruluşlarla işbirliği içerisinde çözme gayretinde olan Gazi Şahin’in çabası makamda bulunan Elmadağlı vatandaşları memnun etti.Başkan Gazi Şahin, “Halkımıza en iyi hizmeti sunmak için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Hiçbir şekilde halkımızı oyalama ve de yapamayacağımız işi sahiplenmek gibi bir işlevimiz olamaz.” diye görüş bildirdi.

 

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr