T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ da Asfalt Sezonuna Start Verildi.

 
Elmadağ’da  Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı  asfalt çalışmalarına  hızla başladı. Aciliyet içeren yollara asfalt atılmaya başlanırken, yıllardır asfalt yüzü görmemiş bölgeler ise programa alındı.
Altyapı çalışmaları nedeniyle tahrip olan tüm sokak ve caddeler asfaltına kavuşuyor.

İsmetpaşa ve Gümüşpala mahallerinde asfalt çalışmalarına başlanırken, Kurtuluş, Bahçelievler, Muzafferekşi, Şehitlik, İstasyon, Seyitcemali, Fatih ve Havuzbaşı mahallerinde asfaltlama çalışmalarının program dahilinde  hızla devam edeceği bildirildi.
Üst yapı yapmak kolay, önemli olan alt yapı.
Altyapı Belediye Başkanlarının korkulu rüyasıdır.  Belediye başkanları genelde altyapı yapmaya cesaret edemezler, hep üst yapılarla ilgilenirler. Bu arada bütün belediye başkanlarına bu sözüme alınmasınlar. Çünkü kanal kazılır çamur olur, toz olur, araba düşer isyan ederler, sonra üstü kapanır yaptığınız trilyonluk altyapı görülmez. Bu sırada millet derki ne yapıldı gözükmüyor derler.  Ben güzel park yapmayı değil öncelikle zor olan cesaret edilmesi yürek isteyen işleri yapmaya ve yaptırmaya devam edeceğim.  İlçem kazandıktan sonra gerisi önemli değildir, Elmadağ’ımızın işini gece gündüz demeden 24  saat takip ediyoruz, Hizmet etmeye ve koşuşturmaya da devam edeceğiz. Boş durmak yok, yola devam” dedi.
 

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr