T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
İş Merkezinin Temelleri Sağlam Atıldı

 
Elmadağ Belediyesi tarafından ihale edilerek yapımına başlanan Kemalpaşa Alışveriş Merkezinin temeli atıldı.2012 nin son aylarında hafriyat çalışmalarına başlanan inşaattın temel atma töreninde startı Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin verdi.

6 katlı İş Merkezi Halkımıza Hizmet İçin Geliyor.


Yeni yatırımlar da gelecek .

Diğer inşaat çalışmalarından da bilgiler veren Başkan Şahin; “ Kent meydanı inşaat çalışmalarımız da en kısa zaman içerisinde kaldığı yerden hızla devam edecek, Hasanoğlan mahallemizde ise devam eden Güvenlik Merkezi Amirliğinin kaba inşaatı bitmek üzere” dedi. Sürekli  büyüyüp modernleşen İlçemizin kalkınması için yeni yatırımların da geleceğini belirtti.
12 Adet 3+1 konut, 8 adet 1+1 ofis ve 26 adet işyerinden oluşacak olan 6 katlı alışveriş merkezinin içerisin de 1017 m2 lik Yaşam merkezi,kapalı ve açık otoparkı yer aldığını, 24 Saat kesintisiz beton atıldığını belirten Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “Geçen yılın son aylarında hafriyat çalışmalarına başlanan İş Merkezimizin, havaların da iyi olmasıyla birlikte bu büyük projenin temelini atmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz” dedi. İlçenin ihtiyaç duyduğu bir takım eksiklikleri de karşılayacak olan Yaşam merkezin de hamam, fitness, dinlenme odası, sauna ve oyun salonlarının da projenin içerisinde olup, ilçeye önemli bir katkı sağlayacağını belirtti.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr