T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Polisler ve Başkan Konferansta bir araya geldi.

 
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Elmadağ Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğünün davetine icabet edip, komiser yardımcılığı kursu alan polislere konferans verdi.
Başarılı bir Liderden örnek uygulamalar konferans halinde polislere aktarıldı.
Yöneticinin, sahip olması gereken kişisel özellikleri, İç Disiplin, İş Disiplini, Nezaket, İş sahipleri ve personel ile iletişim, Kamu Hizmetlerinde Halk Desteğinin Kazanılması ve Örnek Uygulamaları konularında konferans veren Başkan Şahin konferansa ilk olarak kendisi hakkında bilgiler vererek başladı.
Başkan Gazi Şahin; “Yönetici, liderin çizmiş olduğu vizyona ulaşabilmek için konmuş olan prensipleri ve kuralları uygular, lider ise bu uygulanacak olan vizyonu çizer” dedi. Yaklaşık 2 saat süren konferansta belediye hizmetlerinde nasıl başarıyı yakaladığını da slayt halinde hazırlanmış olan Belediye hizmet sunumu ile anlattı. Konferans sonunda soru ve cevaplara yer verildi.
Başkan a teşekkür plaketi.
Konferansın sonunda, Polis Okulu Müdürü Atilla Korkmaz tarafından Başkan Şahin’e 2012-2013 Eğitim öğretim yılı 9. Dönem Komiser Yardımcılık kursuna yönelik vermiş olduğu konferanstan dolayı teşekkür plaketi verildi.

 

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr