T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Gazi Şahin Halkın Arasında

 

Elmadağ Belediye Başkan Gazi Şahin Halkın Arasına Karışıp Halkın ve Esnafların Sorunlarını ve İsteklerini Dinledi. Halkla ve Esnafla Sohbet Eden Başkan Gazi Şahin, Sorunları ve İstekleri Kaynağından Dinleme Fırsatı Buldu.

Başkan Gazi Şahin esnafları ziyaret ederek, esnaflarla sohbet etti. Gazi Şahin’in esnaflarla hoş sohbetine çevredeki vatandaşlarda katıldı. Başkan Gazi Şahin’in etrafını saran vatandaşlar, Gazi Şahin’in Elmadağ’da ne kadar çok sevildiğinin ispatı olarak fotoğraf karesinde yer edindiler.

Vatandaşlarla uzun süre sohbet eden Gazi Şahin’e en çok sorulan sorular ise projelerinin ne zaman tamamlanacağı sorusu oldu. Bu soru üzerine gülümseyerek yanıt veren Başkan Gazi Şahin şöyle konuştu.” Bizde proje bitmez, biz sizin desteğinizle çalışıyoruz siz desteğinizi esirgemeyeceğiniz sürece bizde Elmadağ’ın kalkınmasına yönelik projeler asla sona ermez. Başlayan projelerimiz tamamlandıkça ilk halkımızın haberi olacaktır.” Dedi.

Halkın hoş sohbetinden memnun kaldığını ifade eden Başkan Gazi Şahin sözlerine devam etti.”Çalıştığımız için halkımızın sorunlarını dikkate aldığımız için halkın arasını karışıp halkla çok rahat sohbet ediyoruz. Elbette ki halkımızın istekleri olacak. Biz halkımıza doğru bilgilendirmede bulunup yapabileceğimiz işleri üstleniyoruz.” Dedi.
 

Vatandaşlar yapılan çalışmalardan memnun kaldıklarını ifade ederek  insan sağlığına önem veren çalışmalarından dolayı Başkan Şahin’e teşekkür ettiler.

 Halkla sohbet etmenin kendisine mutluluk verdiğini kaydeden Başkan Gazi Şahin, “Halkın seçimiyle hizmet için geldik. Halk bize hizmet için yetki verdi. Hizmetimizi tüm  şartlarımızı zorlayarak yapacağız.” İfadesinde bulundu.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr