T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ Belediyesinden Yardım Eli

 
Elmadağ Belediye tarafından İlçe genelinde tespit edilen ihtiyaç sahibi vatandaşlara Belediyenin Düğün salonunda  kıyafet yardımı yapıldı.
Bir an bile olsa miniklerin gülen yüzünü görmek yeter bize.
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “Vatandaşımıza imkânlar dâhilinde her türlü desteği ve hizmeti vermeye çalışıyoruz. Daha önceden belirlenen ihtiyaç sahibi kişilere burada yardımda bulunabilmek onları bir an bile olsa mutlu edebilmek çok güzel. Kıyafetlerini güle güle kullanmalarını diliyoruz. Halkımızın huzuru bizim en önemli görevlerimizin başında gelmektedir.Birlik ve Beraberlik ruhu içerisinde yaptığımız bu tür çalışmalara destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

2.000 kişiye yardım yapılacak.

Başkan Şahin, “Gerek Belediye, gerekse şahsım adına eğitime, öğrencilere, yardıma muhtaç ailelere daima destek vermeyi kendimize ilke edindiğimizi belirtmek isterim.”dedi. Yıl içerisinde yardıma muhtaç 2.000 kişiye yardım eli uzatacaklarını ve bu çalışmaların 300 kişiye yapılan kıyafet yardımıyla startını verdiklerini belirten Başkan Şahin; “Zaman içerisinde yardım seferberliğimiz periyodik olarak devam edecek, mutlu ve gülen yüzler daima artacak.” Dedi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr