T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Eğitim Yararına Kermes

 
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; İlçe de İhtiyaç sahibi öğrenciler için açılan kermese destek olmak amacı ile yaptığı ziyaret sonucunda; “ Bu tür organizasyonlar birlik be beraberlik için çok önemlidir.” dedi.
İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Yardım Eli
Elmadağ Eğitim, Kültür, Sosyal, Sanat ve Yardımlaşma Derneğinin önderliğinde, gönüllü yardımsever vatandaşlar tarafından açılan kermese ilçe esnafı da destek veriyor. Elmadağlı ev hanımlarının hazırladığı el işlemeleri, hamur işleri ve esnaflar tarafından destek için verilen çeşitli ürünler kermeste satılarak,  öğrencilerin eğitiminlerinde ve barınmalarına destek olunuyor.
 “ Eğitim İçin Yapılan ve yapılacak her şeye Destek Olmalıyız”
İlçedeki birlik ve beraberliğin çok güçlü olduğunu belirten Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “ Öncelikle eğitime faydalı olan ve olabilecek her şeyi sonuna kadar desteklemekteyiz. Bizlerden sonra gelecek yöneticilerin, bu ülkenin sahibi olacak değerli öğrencilerimizin iyi bir eğitimden geçmeleri için her bireye görev düşmektedir. Bu vesile ile bu tür organizasyonlara destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Başkan Gazi Şahin’e ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür eden Dernek Başkanı Fatih Çalık; “ Emeği geçen herkese eğitim gönüllüsü derneğimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr