T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağlı Sporcular, Türkiye Şampiyonasına Hazır

 
Elmadağ Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü U14 Futbol takımı oyuncuları, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i makamında ziyaret ederek, şampiyona öncesi başarı sözü verdiler.
Yozgat’ta düzenlenecek olan U 14 Türkiye Futbol Şampiyonasına, Ankara U 14 Liginden Şampiyon olarak katılmaya hak kazanan Elmadağ Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü U14 Futbol takımı, teknik kadro ve sporcuları Şampiyona öncesi son hazırlıklarını tamamlayarak Yozgat’a hareket ettiler.
Başkan Şahin; “Şampiyon olsanız da olmasanız da sizler bizim onurumuz gururumuzsunuz”
Makamında ağırladığı sporculara övgü dolu sözler sarf eden Başkan Gazi Şahin; “Şampiyon olsanız da olmasanız da sizler bizim onurumuz gururumuzsunuz. Gönül tabi ki şampiyon olup, tüm ülkede adınızdan bahsettirmenizi ister. Ama en önemlisi şampiyon olarak değil de güzel ahlakınız ile adınızdan söz ettirmeniz bizler için çok daha önemli. Sizlere her konuda güveniyor, inanıyor ve başarılar diliyorum” dedi.
Elmadağ İlk Kez Türkiye Şampiyonasında
Takım antrenörlerinden İbrahim Tekiner, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e desteklerinden dolayı teşekkür ederek; “ Sizlerin destekleri ile Elmadağ da bir ilki gerçekleştirerek, Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandık. Bu başarılarımızın sizlerden gelen destekler ve özverili çalışmalarımız ile geldiğini biliyor, bu başarıların devamının gelmesi için de yoğun bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.
 

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr