T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
“Kitap Okumak İstiyorum”

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Çocukları Çok mutlu Edecek Kaliteli Bir Eğitim Kampanyası Başlattı. “Kitap Okumak İstiyorum” Adı Altında Bilgi ve Eğlence Kampanyasını Başlatan Gazi Şahin, Eğitime Tam Desteğin Devam Edeceğini Bildirdi.

Elmadağ Belediyesi’nin eğitime verdiği destek hız kazandı. Daha önce tatile giren ve tadilata ihtiyaç duyan okulların tadilatına destek verileceğini belirten Başkan Gazi Şahin, okulların tatile girmesiyle eğitimin sona ermemesi gerektiğini belirterek ilköğretim okulu öğrencilerini mutlu edecek bir kampanya başlattı.

Başka Şahin Belediye binasına gelen “Kitap Okumak İstiyorum” diyen her ilköğretim öğrencisine bir kitap ve bir oyuncak verileceğini söyledi.

Dünya genelindeki en büyük yatırımın insana yönelik yatırım olduğunu hatırlatan Başkan Gazi Şahin” Çocuklar için her türlü fedakârlığa katlanmayız. Çünkü çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır. Çocuklara yapılan her türlü olumlu girişim geleceğimizin inşaatına koyulan bir tuğladır.” Dedi.

Miniklerin Sevinci Gözlerinden Okundu

Başkan Gazi Şahin’in kampanyasının ilk talihlisi olan çocukların mutluluğu görülmeye değerdi. Kitapları ve oyuncakları çok sevdiklerini belirten minikler ikisini bir arada bulmanın keyfini doyasıya yaşadılar.

Minik kalplerin sevincine ortak olan veliler böyle bir kampanyanın çocukların ufkunu geliştireceğini ifade ederek Gazi Şahin’in eğitime verdiği desteklerden memnun kaldıklarını belirttiler.

Hediyelerini “Kitap Okumak İstiyorum”  parolasıyla alan minikler yaşıtlarına seslenerek haydi okuyalım haydi eğlenelim dediler.

İlk Etapta 500 kitap ve oyuncağın miniklere hediye edileceğini söyleyen Gazi Şahin belediye binası içerisinde bulunan Beyaz Masa’ya  “Kitap Okumak İstiyorum” diyen her çocuğumuza hediyelerini büyük bir memnuniyetle verileceğini söyledi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr