T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Şiir Ruhun Gıdasıdır

 
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Hasanoğlan Kız Teknik ve Meslek Lisesini ziyaret ederek, öğrenciler tarafından hazırlanan “Şiir ve Müzik Bir Arada” adlı dinletiye katıldı.
Öğrencilerden Duygulandıran Şiirler.
Okul öğretmenleri Handan Senem ve Hatice İnci tarafından hazırlanan öğrenciler, şiirlerini müzik eşliğinde katılımcılara aktardılar. Her yıl geleneksel olarak öğrenciler tarafından seslendirilen dinletide,müzik eşliğinde okunan şiirler duygusal anlar yaşattı.
Başkan Gazi Şahin; “ Şiirler; duyguları en güzel şekilde ifade etme şeklidir”
Öğrencileri tebrik ederek, dinletiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Gazi Şahin; “ Şiirler; duyguları en güzel şekilde ifade etme şeklidir. Sizlerde şiirleri en güzel şekilde bizlere aktardınız. Sizleri tebrik ediyorum” dedi.
Başkan Gazi Şahin’e Teşekkür
Dinletinin son kısmında okul Müdürü Hikmet Ulutaş’ın seslendirdiği “ Elli Yaş” şiiri de ayakta alkışlandı. Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e katılımlarından dolayı teşekkür eden Müdür Ulutaş; “ Her zaman olduğu gibi yine bizlerin yanında olarak bizlere büyük bir güç veren Belediye Başkanımız Sayın Gazi Şahin’e teşekkür ediyorum” dedi.
 

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr