T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
2.000 FİDAN TOPRAKLA BULUŞTU

 
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, İlçe Müftülüğü tarafından organize edilen, “Kutlu Doğum Ormanı” sloganı ile başlatılan fidan dikme programına katıldı.
İlçe Kaymakamı Resul Kır, Belediye Başkanı Gazi Şahin İlçe Müftüsü Faruk Turhan, İlçe Camii İmamları ve Kuran kursu kursiyerlerinin katıldığı fidan dikme programında, 2.000 fidan toprakla buluştu.
Yeşil bir doğa için birlik olalım
Okunan dualar işliğinde toprakla buluşan fidanların büyüyerek kocaman bir ormanlık alan olacağına inançlarının tam olduğunu belirten Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “ İlçemizin yeşil görümünün artması ve temiz olan havasının daha da temiz olması için, böylesine anlamlı bir etkinliğe katılarak fidan dikmekten dolayı çok mutluyum.Yeşil bir doğa için birlik olalım derken, Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Katılımlarından dolayı herkese teşekkür eden İlçe Müftüsü Faruk Turhan; “ Özellikle bizlerin isteğini geri çevirmeyip fidanları tedarik edilmesini sağlayan ve Etkinliğimize katılan Beledi Başkanı Gazi Şahin’e teşekkür ediyorum.”dedi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr