T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ Belediyesi Alt Yapı Çalışmalarına Önem Veriyor

 

Yaz sezonuyla birlikte Elmadağ’da alt yapı çalışmaları hızlandı. Başkan Gazi Şahin’in talimatları doğrultusunda hareket eden fen işleri ekipleri alt yapı eksikliği belirlenen bölgelere öncelik vererek çalışmalarını hızlandırdı.

Başkan Gazi Şahin’in talimatları doğrultusunda çalışmalarını hızlandıran Fen İşleri ekipleri İlk Olarak Hasanoğlan Mahallesinde ASKİ ekipleriyle birlikte kanalizasyon çalışmasına başladı.

2,5 Km’lik alanın kanalizasyon çalışmalarının yapılacağı bölgede ekipler aralıksız çalışırken doğalgaz için gerekli çalışmaların yılbaşına kadar tamamlanmasının beklendiğini ve yılbaşında doğalgaz alt yapısının hazır olacağı ifade edildi.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Başkan Gazi Şahin alt yapı çalışmalarının göze hitap etmediğini ama ileriye yönelik en önemli çalışmanın alt yapı çalışmaları olduğunun altını çizdi. Başkan Şahin “ Alt yapı çalışmaları belediyelerin önemli çalışmalarından biridir. İleriye yönelik sorunların oluşmaması için, yatırımları çekebilmek için sağlam bir alt yapıya ihtiyaç vardır. Bu doğrultuda alt yapı çalışmalarına önem vereceğiz. Hiçbir alt yapısı bulunmayan bölgelere alt yapı hizmetini getireceğiz.”dedi. Başkan Şahin, Sanayi yatırımının yapılacağı bölgenin alt yapısının tamamlanacağını da sözlerine ekledi.

Fen İşeri’nin çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Gazi Şahin, sezon sonuna kadar Hasanoğlan Bölgesinin alt yapı çalışmalarının büyük bir bölümünün tamamlanacağını söyleyerek halkın rahat etmesi için yapılan çalışmalara gereken önemin verileceğini bildirdi


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr