T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkandan SGK Ya anlamlı ziyaret

 
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Elmadağ SGK Merkezini ziyaret ederek, personelin Sosyal Güvenlik Haftasını kutladı. Elmadağ Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Hüseyin Benli ve beraberindeki merkez çalışanları Başkana bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.
Sosyal güvenliğin insan hayatındaki etkisinin ve yerinin  çok önemli olduğunu belirten  Elmadağ SGK Müdürü Hüseyin Benli; Toplumda sosyal güvenlik bilincini oluşturmak, bu konuda duyarlılığı arttırmak, dikkatleri bu yönde toplamak üzere kutlama yaptıklarını belirtti.
 
SGK dan Başkana Teşekkür Plaketi
Elmadağ SGK Müdürü Hüseyin Benli  ve ekibi “Sosyal Güvenlik Haftası” münasebeti ile kendilerini ziyaret eden Başkan Şahin’e nezaket ziyaretinde bulunarak, Elmadağ SGK Merkezine yapmış olduğu desteklerden dolayı teşekkür etmek amaçlı plaket takdim etmek istediklerini belirttiler.
Her şey Milletimizin refahı için
Başkan Şahin makamında ağırladığı misafirlerine; “ İlçemize sosyal güvenlik konusunda hizmet eden siz değerli merkez çalışanlarının Sosyal Güvenlik Haftanızı kutlar, emekleriniz için teşekkür eder, başarılı çalışmalarınızın milletimizin refahı için devam etmesini dilerim” dedi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr