T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’da Gençlik Haftası

 
Elmadağ’da Gençlik Haftası Finalleri Büyük Bir Coşkuyla Sona Erdi.
Elmadağ Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından, “ Gençlik Haftası ” etkinlikleri çerçevesinde yapılan eğlencelerin finali gençlik yürüyüşü ve yapılan final yarışmalarının ardından sona erdi.
Çay kur kavşağı mevkiden başlanan Gençlik yürüyüşüne İlçe Kaymakamı Resul Kır, İlçe Belediye Başkanı Gazi Şahin, İlçe Daire amirleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Yaklaşık 4 km.lik yürüyüş İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü stadında son buldu.
Gençler Kıyasıya Yarıştı.
Düzenlenen yarışmalar ile gençler kıyasıya yarıştılar. Bayanlar penaltı atma, bayanlar top sektirme, erkekler koordinasyon parkuru yarışması ve erkekler basketbol, şut atma yarışmaları yapılırken, gençlik haftası etkinlikleri çerçevesinde yapılan, Futbol, Voleybol, Masa tenisi ve dart turnuvalarında dereceye giren öğrenciler de çeşitli hediyeler ile ödüllendirildi.
Bayanlar Futboldaki Hünerlerini Sergilediler.
Etkinliklerde en dikkat çeken olay ise, kızların futbol branşların da ki yetenekleri oldu. Ödül töreninden sonra gençler Ankara oyun havaları eşliğinde doyasıya eğlendiler.
Başkan Şahin’den, Etkinliklerde emeği geçenlere teşekkür
Gençliğin kıymetini bilin, eğlenin ve başarılı olmak için çok çalışın diyen Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “ Gençlerimiz için düzenlenen bu anlamlı hafta boyunca çeşitli etkinlikler yaparak öğrencilerimiz için çok güzel bir kaynaşma ortamı hazırlanmış oldu emeği geçenlerde teşekkür ederim. Bu vesile ile tüm Ülke gençlerimizin gençlik haftalarını kutluyorum.” dedi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr