T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
BİLİM ŞENLİĞİNDE PROJELERE TAM NOT‏

 
Başkan Gazi Şahin Projeleri Tek Tek İnceledi.
İlçe genelindeki öğrencilerin bilimsel ve kültürel konulardaki yaratıcı düşünce ve becerilerini sergilemek amacıyla Elmadağ Kaymakamlığı, Elmadağ Belediye Başkanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa olarak Elmadağ Belediyesi Bayram Aracı Amfi tiyatro alanında, Eğitim, Kültür ve Bilim şenlikleri için kurulan stantları tek tek gezerek projeleri inceleyen Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, öğrencilere hazırlamış oldukları projeler hakkında sorular  sordu.
Ana Sınıfı Öğrencilerine Büyük İlgi
İlçe genelinde tüm okulların katıldığı etkinlikte, en büyük ilgiyi ana sınıfı minik öğrencileri gördü. Stantları gezen Başkan Gazi Şahin, minik öğrenciler ile boyama çalışması da yaptı.
Başkan Şahin den Projelere tam puan.
Öğrencilerin yıl içerisinde hazırlamış oldukları tüm projeler etkinlik çerçevesinde ziyaretçiler tarafından ilgiyle incelenirken, Elektronik yoklama sistemi, Doğal Sulu boya, Su içen süpürge, Bilmece soran Çarkıfelek, Çanakkale Savaşını anlatan ve birbirinden ilginç birçok proje sergi edildi. Kibrit çöplerinden yapılan maket çalışmasını çok beğenen Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin“ Günümüz gençlerinin teminatı öğrencilerimizin ne kadar zeki ve ne kadar başarılı olduklarını, ilginç ve günlük hayatımızı kolaylaştırmaya yönelik ve gelecekte çok gerek duyacağımız proje çalışmaları ile gösteriyorlar. Bu güzel çalışmalarından dolayı bütün öğrencilerimizi kutluyor, geleceğimizin emin ellerde olduğuna olan inancımı tekrar belirtmek istiyorum.” dedi.
Etkinlikteki çalışmalar gururlandırdı.
Başkan Şahin;”Şenlikte öğrencilerimizin sosyal ve kültürel alanda neler yaptıklarını yapabileceklerini, halk oyunları, folklor gibi gösterilerin, tiyatro gibi etkinliklerini zevkle ve gururla seyrettik.

Çocuklarımızın erken yaşta kendilerine fırsatlar verildiği zaman hangi güzellikte, hangi başarıda, hangi yüksek düzeyde eserler ortaya koyabildiğini hep birlikte gördük. Etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr