T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Şampiyonlardan Başkan Şahin'e Teşekkür Ziyareti

 
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Liseler arası Gençler Türkiye Badminton Şampiyonu olan Elmadağ Anadolu Lisesi Badminton takım oyuncularını ve okul yönetimini makamında ağırladı.
Hatay'da yapılan Liseler arası Gençler Türkiye Badminton Şampiyonasına katılan Elmadağ Anadolu Lisesi Badminton takımı oyuncuları, gösterdikleri istikrarlı çalışmalar sonucunda Şampiyonluk kupasını kazanmaya hak kazandılar. 18 Lise takımının mücadele ettiği şampiyonada, rakiplerine set vermeden, bütün maçlarını 5-0 net bir skor ile geçen Elmadağlı genç sporcular, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i ziyaret ederek, desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.
 
Destek ve özverili çalışmalar ile gelen Başarı
Elmadağ Lisesi Badminton Takım hocası Milli Antrenör Üstün Köksal, başarının birlik, beraberlik ve gönülden yapılan destekler ile geldiğini belirterek; Bizim başarımız Elmadağ’ımızın başarısıdır, bizlere her zaman destek veren ve en önemlisi bizlere gerçek anlamda güvenen ve inanan Belediye Başkanımız Sayın Gazi Şahin’e teşekkür ediyor, bu başarı ile ilçemizi en güzel şekilde temsil etmenin onurunu ve gururunu yaşıyoruz.”dedi. Hedeflerinin Olimpiyatlarda Ülkemizi temsil edecek sporcular yetiştirmek olduğunu da belirtti.
Başarılarınızın artarak devam edeceğine olan inancımız tam.
Makamında ağırladığı sporcular ile sohbet eden Başkan Gazi Şahin; “ Sizlere verilen desteğe ve emeğe, kupalar ve madalyalar ile yani başarı ile cevap veriyor olmanız bizleri mutlu ederken, verilen desteklerin de boşa gitmediğini gösteriyorsunuz” dedi. Başarının sadece kupa ve madalya olmadığını da belirten Başkan Şahin; “ Başarı; katıldığınız bir şampiyonada, bir turnuvada, güzel ahlakınız ve efendi sporcu kimliğiniz ile adınızdan söz ettirebilmektir. Kupa ve madalya ise bu kimliğinizi süsleyen unsurlardır. Onun için gerek başarılarınızdan, gerek ise ahlaklı birer sporcu olmanızdan dolayı sizleri tebrik ediyor, başarılarınızın devam edeceğine olan inancımızın tam olduğunu belirtmek istiyorum” dedi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr