T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’da Futbol Turnuvası Başladı

 
Elmadağ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Kurumlar arası Halı Saha turnuvası Kaymakamlık ile MKE arasında yapılan ilk maç ile başladı.
Turnuvanın İlk Santrasını Başkan Gazi Şahin Yaptı.
14 Kurum personelinin kupa ve madayları almak için mücadele edeceği turnuvanın başlama santrası, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin tarafından yapıldı. Santradan önce iki takım oyunlarına başarılar dileyen, dostluğun, kardeşliğin ve birlik beraberlik ruhunun ön planda olduğu bir turnuva olması dileklerinde bulunan Başkan Gazi Şahin; “ Turnuvaya katılarak İlçede yapılan Sosyal etkinliklere destek veren siz değerli katılımcılara teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi. Bu turnuvanın, kurumlar arası ilişkilerin artması, tanışma ve kaynaşma ortamının sağlanması amacı ile düzenlendiğini de sözlerine ekleyen Başkan Şahin; “Sadece kupaları kazanmayı hak eden takımlar değil, turnuvaya katılan her takım ve her sporcu bizim gönlümüzde Şampiyondur” dedi.
14 Kurum Şampiyonluk İçin Mücadele Ediyor.
Adliye, Doğantaş, MKE, Hastahane, Henkel, Cimpor, Petrol İş, Rigips, İsmet, Baştaş, Öğretmenler, Kaymakamlık, Belediye ve Roketsan kurumlarının personelleri kupa ve madalyaları kazanabilmek için mücadele edecekler. Altışar takımlı iki grup halinde, puanlama sistemi şeklinde oynanacak maçların finalleri ise 5 Temmuz da yapılacak. Dereceye giren takımlara kupa ve madalyanın yanı sıra, 1’ncilere eşofman, 2’ncilere forma takımı ve 3’ncülere tişört hediye edileceği bildirildi.
 

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr