T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Kepler Havada Uçuştu

 
Ankara Üniversitesi Elmadağ Meslek Yüksek Okulu 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılı mezuniyet töreni düzenlendi.
Elmadağ Meslek Yüksek Okul Müdürü Prof. Dr. Ayhan Şerbetçi yaptığı açılış konuşmasında. “ Diplomalarınız hayırlı olsun. Bizler sizlerin en iyi şartlar altında eğitim görebilmeniz için elimizden gelen her şeyi yaptığımızı düşünüyorum. Bundan sonraki yaşantınızda başarılar diliyorum” dedi.

Sıra Millete En İyi Hizmeti Vermeye Geldi

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin öğrencileri diplomalarından dolayı tebrik ederken;  "Uzun ve zorlu hayat yolculuğunda önemli bir sınavı tamamladınız. Bu mezuniyet hem ailelerinizin hem de sizlerin gurur günü. Hayat yarışında her bitiş bir başlangıçtır. Cesur olun, cesaretli olun, girişimciliği ihmal etmeyin. Okul bitse de hayatın daha zor olan bir gününe başlıyorsunuz. Şimdi Sıra milletimize, devletimize en iyi şekilde hizmet etmekte” dedi.

Kepler mutluluk ve başarı duygularıyla Havaya Uçuştu

Konuşmaların ardından Okul birincisi, ikincisi ve üçüncüsünün hediyeleri  Ankara Üniversitesi Rektör Yardımcısı Ayhan Elmalı tarafından verilirken, bölüm birincilerinin hediyeleri ise Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin tarafından verildi. Diplomalarını protokol üyelerinden alan öğrenciler, Okul birincisi Fatih Yılmaz ’ın yaş kütüğüne plaket çakmasının ardından Öğrencilerin ve ailelerinin beklediği an geldi. Keplerini geri sayım bittikten sonra havaya atan öğrencilerin mutlulukları keplerle beraber zirveye ulaştı.  
 
 

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr