T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Gazi Şahin’e “Huzur” Plaketi

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e Mamak İlçe Emniyet Müdürü Murat Şahin, Mamak’ta Emniyete sağladığı desteklerden dolayı bir plaket takdim etti.

Makamında Başkan Gazi Şahin’i ziyaret eden Mamak İlçe Emniyet Müdürü Murat Şahin,  Başkan Şahin’e yeni görevinde başarılar dileyerek bir süre sohbet etti.

Yeni görev alanı olan Elmadağ için de “Huzur”a destek sağlayacağından emin olduğunu ifade eden İlçe Emniyet Müdürü, Başkan Gazi Şahin’in emniyete ve halkın huzuruna destek veren, yegâne isimlerden biri olduğunu söyledi.

Başkan Şahin’e “Huzur” plaketini takdim etmekten dolayı büyük mutluluk duyduğunu da söyleyen Murat Şahin, Başkan Şahin’in yer gözetmeksizin emniyetin, yani huzurun en büyük destekçisi olmaya devam edeceğinden emin olduğunu söyleyerek plaketini verdi.

Kendisine takdim edilen “Huzur” plaketiyle çok ihya olduğunu aktaran Başkan Gazi Şahin, vatandaşın rahat etmesi için ne yapılması gerekiyorsa yapılacağını söyleyerek sözlerini şöyle sürdürdü.” Emniyet demek huzur demektir. Biz ne kadar çok emniyet birimlerimize destek sağlarsak o kadar çok vatandaşın huzurunu arttırmış oluruz. Emniyete verilen desteğimiz Elmadağ ilçemizde de devam edecektir. İnsanın olduğu her yere hizmeti götürmek bizim en büyük sorumluluğumuzdur.” Dedi.

Plaketini alan Başkan Gazi Şahin Elmadağ’ın huzuruna yönelik desteklerinin de eksik olmayacağına vurgu yaparak Hasanoğlan Bölgesine karakol yapımı için yer tahsis ettiğini, çalışmaların başladığını ve hala devam ettiğini söyledi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr