T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin, İftarını Milli Sporcular ile Birlikte Açtı

 

Elmadağ Kamp Eğitim Merkezinde kampa giren İşitme Engelliler Güreş Milli Takımı, Bulgaristan'ın Başkenti Sofya'da 26 Temmuz- 5 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan 2013 Defolimpik Oyunları için hazırlıklarına devam ediyor.

Kamp Eğitim Merkezinde Defolimpik Oyunlarına hazırlanan işitme engelliler güreş milli takım hazırlık kampını ziyaret ederek, iftar davetlerini kabul eden Başkan Şahin, sporcular ve teknik kadro ile sohbet ederek kamp hakkında bilgi aldı.
Sporcularımıza inancımız tam.

Çalışmalarının çok güzel geçtiğini belirten İşitme Engelliler Güreş Milli Takımı Antrenörü Erdoğan Karaali; “Sporcularımızın Defolimpik Oyunları'nda en iyi dereceleri alarak Ülkemizi temsil edeceğine olan inancımız tam. Yaptığımız yoğun ve özverili çalışmalarımızın karşılığını, kazanacağımız madalyalar ile alacağımıza inanıyoruz.” Karaali; “ Bundan önceki kamplarımızı da sürekli ziyaret ederek bugünde iftar davetimizi kırmayarak bizlere destek veren siz Sayın, Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan sporculara başarılar diledi.

Ülkemizi en güzel şekilde temsil eden siz değerli sporcularımız ve değerli Antrenörlerimiz ile aynı sofrada olmak bizleri onura etmektedir, diyen Başkan Gazi Şahin; “ Bulgaristan da düzenlenecek olan Defolimpik Oyunlarında en iyi dereceleri alacağınızdan hiçbir şüphemiz yok. Sizlere başarılar dilerken, yüreğimizin sizler ile olduğunu da belirtmek istiyorum” dedi.

 

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr