T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin,Halk ile İftarda Buluştu

 

Başkan Şahin, Tatlıca Mahallesi Sakinleri İle İftarda Buluştu.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin 15 yaşındaki Sedanur Aydoğan’ın girişimleri ile Tatlıca Mahallesi sakinleri tarafından mahallede düzenlenen iftar yemeğine katıldı. Başkan Gazi Şahin’e katılımlarından dolayı teşekkür eden mahalle sakinleri bu güzel buluşmanın bundan sonraki senelerde de devam etmesini temenni ettiler.

Başkan Gazi Şahin, yaklaşık 150 kişilik iftar yemeğinde edilen duaların ardından tatlıca mahallesi sakinleri ile uzun süre sohbet etti. Mahalle halkı, sorunlarını, isteklerini Başkan Şahin’e aktarırken, ilçeye yapılan hizmetlerinden dolayı da ayrıca teşekkür ettiler.

Sedanur ve mahalle halkına Başkan Şahin den teşekkür.

Öncelikle Sedanur kızımıza bu güzel organizasyonundan dolayı teşekkür ediyor, küçük yüreği ile büyük işler başardığı için de tebrik ediyorum diyen Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “ Gerekli alt yapı çalışmalarının bitmesi ile güçlenen, biten ve devam eden üst yapıları ile de modernleşen ilçemize, ihtiyacı olan büyük yatırımların yapılmasını gerçekleştirdik ve de bu yatırımların yapılması için çalışmalarımız devam etmektedir” dedi. İlçe halkımız hak ettiği Elmadağ’a kavuşacaktır, diyerek projeleri hakkında bilgiler de veren Başkan Şahin; “ Yenice, Yenidoğan ve Yenipınar mahallerini kapsayacak olan, Kentsel dönüşüm projemiz ile Elmadağlı hemşerilerim daha modern evlerde, daha modern bir yaşam sürdürecekler” dedi.

Başkan Şahin “Küçük Sanayi sitesi” müjdesini verdi.

Kargalı Barajı, Huzur Evi, Kent Meydanı, Kemalpaşa Alışveriş Merkezi ve Kültür ve Sanat Merkezi çalışmaları hakkında sorulan soruları da cevaplayan Başkan Şahin; “ Çalışmalarımız hızla devam etmekte olup, Elmadağ Küçük Sanayi Sitesi Projemizin de çalışmaları en kısa zaman içerisinde başlayarak İlçemizin ihtiyacı olan bir hizmeti daha gerçekleştirmiş olacağız” dedi.

Seçim vaatlerinin büyük çoğunluğu gerçeğe dönüştü.

2009 Yerel seçimlerinde verdiği vaatlerin çok büyük bir kısmını gerçekleştirdiklerini ve vaat edilmeyen birçok hizmetinde İlçe halkının hizmetine sunulduğunu ifade eden Başkan Gazi Şahin,  “Halkımızın huzuru, güvenliği, refahı ve sağlığı bizler için önemli unsurlardır, bizler bu çalışmalarımızı yaparken her şeyi düşünmek zorundayız” dedi. Son olarak ; yaklaşan Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimi ile tebrik ediyorum dedi.

 

Yorum Ekle

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr