T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin’den Çocuklara Bayram Hediyesi

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Ramazan Bayramının birinci gününde, Elmadağ Belediye Başkanlığı Hizmet Binası, Yeşildere ve Hasanoğlan Ek Hizmet binalarında halkla buluştu.

Bayram sevincini Başkan Şahin’le birlikte yaşamak isteyen Elmadağlı vatandaşlar, Belediye ve Ek Hizmet binalarına akın ederken, minikler de Başkan amcalarının bayramını kutladı. Halkın yoğun ilgi gösterdiği bayramlaşma merasimleri ise Başkan Gazi Şahin’in bayram mutluluğunu arttırdı. Misafirlerine, kolonya, çikolata, şeker ve tatlı ikram eden Başkan Şahin, minik misafirlerine de çeşitli oyuncaklar hediye etti.
 
Çocuklar Hediyelerini Başkan Amcalarından Aldılar.

Hoş geçen bayram sohbetlerine çocukların şirin tavırları da eklenince Elmadağ’da bayram sevinci arttı. Hediyelerini Başkan amcalarının ellerinden alan çocukların mutlulukları ise görülmeye değerdi.

Başkan Şahin, Üç Noktada, Halkla Buluştu,

Makamında, yaklaşık 4 saat boyunca halkla bayramlaşan Başkan Gazi Şahin daha sonra Yeşildere Ek hizmet binasına geçerek halkla buluştu. Kendisiyle bayramlaşmak için sıraya geçen çocukları tek tek öperek hediyelerini veren Başkan Şahin’e, Hasanoğlan Ek Hizmet Binasında da çocukların ilgisi yoğundu. Halkımızın, bayramlarını kutlamanın en derin mutluluğu ve huzuru içerisindeyim diyerek bayramlaşma merasimlere olan ilgiden memnun kaldığını belirten Elmadağ Belediye Başkan Gazi Şahin şöyle konuştu “ Birlik, Beraberlik ve Dayanışma içerisinde geçen Mübarek Ramazan ayının ardından Halkımızın, bayramlarını kutlamanın en derin mutluluğu ve huzuru içerisindeyim. Ramazan Bayramın Tüm İslam Alemine hayırlar getireceğinden şüphemiz yok. Bu vesile ile tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, hep beraber huzur, güven ve sağlıklı bayramlar yaşamamızı cenabı haktan niyaz ediyorum” dedi.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr