T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Şahin'den Emniyete Destek

 

Başkan Gazi Şahin Elmadağ’ın çehresini modern bir yapıya dönüştürmeye kararlı. Elmadağ’ın Kalkınmasını kendine en büyük hedef olarak seçen Başkan Şahin, Hasanoğlan mahallesine bir polis karakolu kazandıracak.

Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Ek Binasının yemekhanesi tadilata girerek modern bir yapıya dönüştükten sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün hizmetine sunulacak. Bu doğrultuda süratli bir çalışmanın başladığını aktaran Başkan Gazi Şahin, Elmadağ’ın sosyal dokusunu geliştirmeye yönelik faaliyetlerin hız kazanacağını belirtti.

Başkan Gazi Şahin, Hasanoğlan Mahallesi’nin gerek sanayi bölgesi olması sebebiyle gerekse nüfusu sebebiyle karakol ihtiyacının olduğunu bunun acil bir şekilde karşılanması gerektiğini ifade etti.

Emniyetin önemini anlatan Başkan Gazi Şahin, vatandaşın huzurunu sağlayan polisimize destek olacağız.  Bu doğrultuda Belediye ek binasının yemekhanesine polisimize tahsis ettik dedi.

Fen İşleri Ekiplerinin birçok noktada yoğun bir çalışma içerisinde olduğunu da söyleyen Başkan Şahin, sözlerine devam etti.” Daha öncede belirttiğim gibi yaz sezonu Elmadağ Belediyesi için yoğun bir çalışma sezonudur. Halkımızın öncelikli ihtiyaçlarını tespit edip ona göre ekiplerimizi yönlendiriyoruz. Bu ihtiyaçlardan biride polis karakolu ihtiyacıdır.” dedi.

Konuyla ilgili bir değerlendirmede bulunan İlçe Emniyet Müdürü Fuat Kiy, Başkan Gazi Şahin’in Emniyete verdiği desteklerden memnun olduklarını ifade ederek şöyle konuştu” İçişleri Bakanlığının ilgili yasaları gereğince ilçe kaymakamlığında oluşturulan bir komisyon kararıyla Hasanoğlan bölgesinde bir polis merkezi oluşturacaktır. Oluşturulan bu polis merkeziyle vatandaşın huzurunun sağlanması noktasında önemli bir adım daha atılmış olunacaktır.” diye konuştu.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr