T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
İş-Kur ile Belediyemizde 25 Kişi İş Başı Yaptı

 

Elmadağ Belediyesi ve İş-Kur ortaklaşa hareket ederek Elmadağ ilçe sınırları içerisinde ikamet eden 25 kişiye istihdam sağladı.

Elmadağ Belediyesi ve İş-Kur arasında yapılan “Toplum yararına program Projesi” ile ilçe içerisinde istihdam bekleyen 25 kişi Elmadağ Belediyesi'nde çalışmaya başladı. 02.09.2013 tarihi ile 30.11.2013 tarihleri arasında Elmadağ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde çalışacak olan personelle Elmadağ Belediyesi Hizmet Binası yemekhanesinde buluşan Başkan Gazi Şahin yeni personelle tanıştı.

İlçe iş gücüne ve ekonomisine katkı

İş-Kur ile yapılan anlaşma neticesinde yeni işlerine başlayan personele hoş geldiniz diyen Başkan Şahin, “Bugüne kadar 490 vatandaşımıza İş-kur aracılığı ile iş imkanı sağlarken, yüzlerce vatandaşımıza ise İlçemizde bulunan işçi talebi olan fabrikalarda istihdam sağlamış bulunmaktayız. Yine İş-Kur aracılığı ile siz değerli hemşerilerimizle tekrar bir araya geldik. Buradan kardeşlerimizin, yeni işlerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Belirli süreli de olsa, el birliği ile çalışarak ilçemizin kalkınmasına sağlayacağınız katkılardan dolayı şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.”dedi.

Başkan Gazi Şahin ve belediyede görevli diğer idarecilerle tanışan yeni personel daha sonra görev alanlarına dönerek çalışmalarına başladılar.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr