T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Kadın Güreş Milli Takımı Başkan Şahin’i Makamında Ziyaret Etti.

 

Kadın Güreş Milli Takımı Başkan Şahin’i Makamında Ziyaret Etti.

2013 Büyükler Kadın Dünya Güreş Şampiyonası hazırlıklarını Elmadağ Kam Eğitim Merkezinde sürdüren Büyükler Kadın Güreş Milli Takımı, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i makamında ziyaret ederek ilgi, alaka ve desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.
Hazırlıklar Tamam.
18-19-20 Eylül 2013 tarihleri arasında Macaristan’ın Başkenti Budapeşte'de düzenlenecek olan 2013 Büyükler Kadın Dünya Güreş Şampiyonası öncesi Büyükler Kadın Güreş Milli Takımı son hazırlıklarını tamamlayarak Budapeşte'ye geçecek.

Hedefimiz, “Kadın Dünya Güreş Şampiyonasında Şampiyon olarak, Türkiye bayan güreş tarihinde bir ilki gerçekleştirmek

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin'i ziyaret eden teknik kadro ve Milli sporcular, Başkan Şahin'e “Türkiye” yazılı bir tshirt hediye ettiler. Ziyaret sebeplerini, Milli takım Kampını ziyaret ederek,  şampiyona dan büyük başarılar ile döneceğimize olan inancının tam olduğunu ve bizlere güvendiğini belirterek destek olan, Elmadağ Belediye Başkanımız Sayın Gazi Şahin bey’e, bizlere olan inançlarının boşa çıkmayacağının sözünü vermek ve kendilerine ilgi alaka ve desteklerinden dolayı teşekkür etmek için bu ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten Milli Takım Teknik direktörü Yılmaz Arslan, Milli takım olarak şampiyonada ki hedeflerini de anlatattı; “Şampiyona öncesi hazırlıklarımız çok verimli geçti. Yaptığımız özverili çalışmalarımızın sonucunu şampiyonada büyük dereceler alarak göstereceğiz. Takım olarak iyi hazırlandık. Hedefimiz, Kadın Dünya Güreş Şampiyonasında Şampiyon olarak, Türkiye bayan güreş tarihinde bir ilki gerçekleştirmek istiyoruz” dedi.

Başkanı Şahin; “ Siz değerli Milli sporcularımızı burada ağırlamaktan ayrı bir kıvanç duymaktayım”

Makamında ağırladığı misafirleri ile uzun süre sohbet eden Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “ Siz değerli Milli sporcularımızı burada ağırlamaktan ayrı bir kıvanç duymaktayım” dedi. Şampiyonadan en iyi dereceleri alacağınıza olan inancımız tam diyerek, sporculara güvendiklerini belirten Başkan Şahin; “ Özverili çalışmalarınızın sonucunu şampiyon olarak alacağınızdan hiç bir şüphemiz yok. Sizlere başarılar diliyor, her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr