T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin Öğrencinin de Velinin de yüzünü güldürdü

 
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’in, eğitime verdiği destek tüm hızla sürüyor. Başkan Şahin yaklaşık 700 öğrenciye giyim ve kırtasiye yardımında bulundu.
Belediye Başkanı Gazi Şahin’in eğitime yüzde yüz desteği çeşitli alanlarda sürüyor.
Başarılı öğrencileri ödüllendiren, öğrencileri spor yapmaya motive eden ve yaz okullarına sağladığı destekle adından söz ettiren Başkan Şahin, 2013 – 2014 yılı Eğitim Öğretim dönemi içerisinde şu ana kadar yaklaşık 700 öğrenciye yardım etti.
Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğün Okul Müdürlerinden istediği listeler doğrultusunda belirlenen muhtaç ailelerin çocuklarının yüzleri yine güldü. Öğrenci velileri çocuklarının giyim ve kırtasiye ihtiyaçlarını Belediyeden aldıkları eğitim yardımı kuponlarıyla mağazalardan dilediği gibi ihtiyaçlarını karşıladılar. Çocuklarının ihtiyaçları tamamlandıkça velilerin de yüzü güldü.
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, özellikle ekonomik durumu yeterince iyi olmayan öğrencilere öncelik verdiğini bunun yanı sıra başarılı öğrencileri de ödüllendirdiğini söyledi.
Şahin, “Eğitime çok yönlü destek olmalıyız.”dedi.
Elmadağ Belediyesinin yaptığı yardımlar neticesinde mutlu olan öğrenciler başarılı olacaklarını ifade ettiler. Eğitime yönelik desteğin belirli zamanlı olmadığını, Dört yıllık zaman zarfı içerisinde yaklaşık üç bin öğrenciye giyim ve kırtasiye yardımları yaptıklarını belirten Başkan Gazi Şahin Okulların eksiklikleri tespit edilerek iç dış boyaları, çevre düzenlemeleri, temizlik çalışmaları ile “Eğitime çok yönlü destek olmalıyız.”dedi.
  
 
 

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr