T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Emekli Astsubaylar Derneğinden Başkan Şahin’e Ziyaret

 

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneğinden (TEMAD) Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e ziyaret.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Başkanı Ahmet Keser, Genel Başkan Yardımcıları Yüksel Binici ve Selçuk Çopar, Başkan Gazi Şahin’i makamında ziyaret ederek, bu yıl ikincisi düzenlenecek olan 17 Ekim Dünya Astsubaylar Günü’ne Başkan Şahin’i davet ettiler.


Dünya Astsubaylar Gününün İkincisi Gerçekleşecek.


Askerler için özel bir kutlama ve hatırlanma günü olmadığını belirterek, kutlama programı düzenlediklerini belirten TEMAD Genel Başkanı Ahmet Keser; “ Derneğimiz tarafından geçen yıl ilkini düzenlediğimiz, bu yıl ise ikincisini düzenleyeceğimiz 17 Ekim Dünya Astsubaylar Gününe, siz değerli ve saygıdeğer Elmadağ Belediye Başkanımızın da katılımlarını bekleriz” dedi. Geçen yıl kutlanan Dünya Astsubaylar Gününe 30’a yakın farklı ülkelerden yaklaşık 25 bin kişinin katıldığını belirten TEMAD Genel Başkanı Keser; “ İlk üç yılı Ülkemizde daha sonraki yıllarda ise diğer Ülkelerde kutlanmasını planladığımız bu özel günün, ileri ki yıllarda daha da büyüyerek ulusal kutlama programlarına gireceğine inanıyoruz” dedi.


Sosyal ve Kültürel faaliyetler çok önemlidir.


Ziyaret ve nazik davetlerinden dolayı TEMAD Genel Başkanı Ahmet Keser’e ve yardımcılarına teşekkür eden Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “ Sosyal ve Kültürel faaliyetler çok önemlidir. Sizleri bu konuda yapmış olduğunuz girişimciliğiniz ve organize etmiş olduğunuz bu güzel ve anlamlı program nedeni ile tebrik ediyorum” dedi.

 

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr