T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ Kurtuluş İlkokulu’nda Başkanlık Heyecanı Yaşanıyor

 

Kurtuluş İlkokulu “ Okul Başkanı” seçimlerine gidiyor. Minik başkan adayları seçim öncesi Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i ziyaret ederek seçim döneminde neler yapmaları gerektiği hakkında bilgiler aldılar.

Başkan Şahin miniklerin büyük projelerini çok beğendi.

Seçimlere sıkı hazırlanan 4 Başkan adayının da projelerini dinleyerek öğrenciler ile uzun süre sohbet eden Başkan Gazi Şahin, “Seçim döneminde vereceğiniz vaatleriniz öncelikle gerçekten yapabileceğiniz projeler olmalıdır” dedi. Seçimden sonra küsmek, kırılmak yok, arkadaşlığınız, kardeşliğiniz en az şimdiki kadar kuvvetli ve daim olmalıdır, diyen Başkan Şahin; “ Projeleriniz çok güzel. Öncelikle okulunuz ile ilgili bu kadar güzel düşünceler içerisinde olmanız ve bu düşüncelerinizi projelendirmeniz gerçekten çok güzel. ” dedi.  Seçim döneminde izlemeleri gereken yolları anlatan Başkan Şahin; “ Projeler ile konuşun, yapabileceklerinizi anlatın. Herkesin yararına olabilecek bir şeyler tasarlayın ve uygulayın, herkes ile birlik ve beraberlik içerisinde olun” dedi.

Okul Müdürü Ayan’dan Başkan Şahin’e Teşekkür

Kurtuluş İlköğretim Okul Müdürü Halil Dede Ayan’da Başkan Gazi Şahin’e verdiği bilgilerden ve okula yapmış olduğu hizmet ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr