T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Şehitler ve Şehit Aileleri Bayramda da Unutulmadı

 

Elmadağ’da Şehitler ve Şehit Aileleri Kurban Bayramında Unutulmadı

Kurban Bayram'ı arifesinde, Elmadağ İlçe Kaymakamı Resul Kır, İlçe Belediye Başkanı Gazi Şahin, İlçe Garnizon Komutanı Ahmet Keleşoğlu ve İlçe Daire Amirleri, Elmadağ Şehit Aileleri Sosyal ve Yardımlaşma Derneğini ziyaret ederek Şehit Ailelerinin Kurban Bayramlarını Kutladılar.

Şehit Mezarlarına Karanfil Bıraktılar.

Dernek Binasında gerçekleşen Bayramlaşmanın ardından, İlçe Protokolü ve Şehit Aileleri, Şehit Mezarlarını ziyaret etti. Heyet, Şehit mezarlarına karanfil bıraktı. İlçe Müftülüğünden görevli İmamlar tarafından Kuran-ı Kerim’in okunmasının ardından Şehitler için dualar okundu.

Başkan Şahin; “Şehit Aileleri milletimizin aileleri, bizim ailelerimizdir”

Şehit Aileleri ile sohbet eden Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Ailelerin bayramlarını kutlarken, Şehitlere de Allah’tan rahmet diledi. Başkan Şahin; “Şehit Aileleri milletimizin aileleri, bizim ailelerimizdir. Bu gururlu ve kutsal görev onlara nasip oldu. Mekânları cennet olsun. Tüm şehitlerimizi tekrar rahmetle anıyor, siz saygı değer Şehit ailelerimize de tekrardan başsağlığı diliyorum.” dedi.

Dernek Başkanından İlçe protokolüne Teşekkür

Elmadağ Şehit Aileleri Sosyal ve Yardımlaşma Derneğini Başkanı Ahmet Gündem’de böyle bir günde unutulmamak çok güzel. Herkese teşekkür ediyorum dedi. 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr