T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ da şeker tadında Bayramlaşma Yaşandı

 Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Elmadağ merkez, Yeşildere ve Hasanoğlan mahallelerinde bulunan Belediye hizmet binalarında olmak üzere 3 bölgede  halkla ve miniklerle bayramlaştı.
Oyuncakları Alan Çocukların Sevinçleri Görülmeye Değerdi.
İlk önce makamında ağırladığı misafirlerine tatlı ikram eden Başkan Şahin, minik misafirlerine ise çeşitli oyuncaklar hediye etti. Oyuncaklarını alan miniklerin sevinçleri ise görülmeye değerdi. Elmadağ da yoğun geçen bayramlaşma merasiminden sonra, Yeşildere ve Hasanoğlan mahallesine geçen Şahine, burada da yoğun ilgi vardı. Vatandaşlar ile tek tek bayramlaşan Başkan Gazi Şahin, Halk ile sohbet ederek, sorunlarını da dinledi.
Başkan’dan anlamlı bayram mesajları
Başkan Gazi Şahin; “Bayramlar yüreklerin bir olup gönüllere kilitlendiği, insanların kardeşçe kucaklaştıkları çok özel günlerdir. Kurban Bayramları, paylaşmanın ve bir olmanın en güzel günleridir. Paylaştıkça büyürüz ve bir oluruz. Duaların geri çevrilmediği, mazlumun, yoksulun ve kimsesizlerin biraz olsun nefes aldığı bu güzel günleri en iyi şekilde değerlendirmek, ortak değerlerimizi bir sonraki kuşağa aktarmak ve manevi atmosferi doyasıya yaşamaktır. İnsanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun.”dedi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr