ARAMA

BAŞKAN'IN MESAJLARI

Başkan'ın Mesajı

31.03.2019 tarihinde yapılan Yerel Seçimler sonrasında, Atatürk ilkelerine ve Cumhuriyet değerlerine bağlılığın en zor koşullarda dahi ortaya koymaktan çekinmeyen Elmadağlı Hemşehrilerimiz oyları ile Elmadağ Belediye Başkanı olarak seçilmiş bulunmaktayım.

Yaşamakta olduğumuz ekonomik ve sosyal kriz ortamının sizleri ve ailelerinizi derinden etkileyen olumsuz etkilerine karşın, Elmadağlı Hemşehrilerimize vermekte olduğumuz hizmetleri en üst düzeyde gerçekleştirme gayretinde olmayı borç bilmekteyim.

Önümüzdeki beş yıllık çalışma dönemimizde Elmadağ Belediyesini, sadece Ankara'da değil tüm Türkiye'de ve Dünyada örnek olacak bir hizmet seviyesine getirmek, bizleri her koşulda destekleyen Elmadağlı Hemşehrilerimize borcumuzdur.

Bu borcumuzu ödeyebilmemiz, dürüstlük ve eşitlik ilkelerine bağlılıktan bir an bile geri durmaksızın güler yüzle belediye hizmetlerini yaygınlaştırma ve tüm Elmadağlılar için erişilebilir kılmak hedefimize ulaşabilmemiz, geçmişte olduğu gibi bu günde de ancak hep birlikte ve fedakarca çalışmamızla mümkün olabilecektir.

Göreve başladığım bu günde, başarı, huzur ve mutluluk dolu bir beş yılı birlikte yaşayacağımız inancıyla en içten duygularımla selamlıyorum.